Překlady webů do angličtiny a němčiny:

Máte webové stránky Vaší chovatelské stanice, chcete inzerovat do zahraničí a nemáte je přeložené alespoň do jednoho světového jazyka?

Pak Vám nabízím překlad vše podstatného z Vašeho webu do angličtiny nebo němčiny.

Ceny jsou velmi mírné, neváhejte se tedy na mě obrátit pro cenovou nabídku.

Doba zpracování je cca 2-3 dny (dle velikosti webu a počtu normostran).

Dále nabízím i korekci Vašeho webu v českém jazyce (pokud máte pocit, že není stylisticky v pořádku) + rady, jak Váš web vylepšit, aby byl "atraktivní". Tato služba je zpoplatněna pouze symbolicky :-).

Jde mi o to, aby když do zahraničí inzerujete, byla Vaše prezentace co nejlepší. Přeci jen konkurence je velká, podvodů hodně a pokud Váš web působí špatně, akorát zájemce o koupi odradí... Znovu tedy opakuji, nechte si raději stránky zkontrolovat, pokud máte pocit, že prezentace Vaší CHS není perfektní :-).

Prezentace Vaší chovatelské stanice na FACEBOOKU:

Facebook je mocný marketingový nástroj a hlavně zdarma. Budete-li mít firemní stránku Vaší chovatelské stanice na FB, můžete zdarma prezentovat Vaše odchovy po celém světě (pokud bude stránka dobře založena) a opět to bude na potenciální zájemce dobře působit...

I na FB funguje vyhledávání, pokud tedy bude někdo hledat Vaše plemeno a najde, stane se fanouškem Vaší stránky, dozví se ihned, že se Vám narodili štěňátka nebo koťátka a stojí Vás to jen čas tam informaci + fotky přidat.

Jako doplňkovou službu nabízím:

- založení firemní stránky na facebooku Vaší chovatelské stanice
- přidání informací
- případně správu Vaší stránky, pokud na to nemáte čas
- přidání tlačítka "like" do Vaší webové prezentace


Máte-li o složbu zájem, neváhejte se zeptat!!!


Aktualizace Vašich webových stránek:

Máte pocit, že Váš webmaster pracuje pomalu nebo si stránky aktualizujete sami a nestíháte, případně je to pro Vás španělská vesnice?

Pak Vám nabízím aktualizace Vašich webových stránek a to rychle, levně a perfektně. Momentálně spravuji www stránky cca 15ti chovatelským stanicím (reference na požádání). Aktualizace jsou vždy max. do 3 pracovních dnů hotové, z 90% do druhého dne.

Ceny účtuji za skutečně odvedenou práci, žádné paušály. Nemáte-li tedy nic k aktualizaci, neplatíte samozřejmě nic!!!

Více informací emailem na animals-design@email.cz nebo telefonicky na 774 821 492.


Tvorba nových www stránek:

Nemáte vůbec webové stránky, ale odchovy máte pravidelně, případně po nových stránkách toužíte? Máte zastaralé webové stránky a chcete profi prezentaci?

Pak Vám nabízím vytvoření webových stránek, ceny jsou již od 999,- Kč !!!!