Chcete najít nový domov pro Vašeho mazlíčka kdekoliv na světě?
My vám pomůžeme!

Máte luxusní vrh, který chcete prodat do zahraničí? Máte špatné zkušenosti s prodejem v ČR? Chcete koupit chovného pejska nebo kočičku v zahraničí? Pomůžeme Vám. Jsme zde pro všechny chovatelské stanice.

Cesta do zahraničí začíná právě zde a nyní.

Informace o naší službě
To nejdůležitější, co musíte vědět

Základní informace, které Vám pomohou s objednávkou.
Ano je to jednoduché, navíc jsme jediní na českém trhu!

19

19 zemí světa

Inzerát jsme schopni vydat v 19ti zemích světa! Kde všude můžete být vidět, kde všude můžete prodat vaše odchovy.

 

Přeložíme Váš inzerát

Přeložíme za Vás inzerát do nejdůležitějších jazyků! Inzerát si můžete nechat přeložit do angličtiny, němčiny, maďarštiny i polštiny! A dohlédneme na správnost překladu.

Korekce a vytvoření

Nevíte si rady s textem, nesedí vám koncept nebo potřebujete korekci. Uděláme to. Stačí nám napsat Vaše požadavky do poznámky!

VIP služby

Prémiové inzertní servery, které nabízíme exluzivně. Nově možnost objednat i TOPy inzerátů. Podpořte prodej všemi možnými prostředky!

Vyberte si svůj zvýhodněný balíček
Anebo se podívejte na náš ceník a zvolte si inzerci dle vašich představ

Vybrat si můžete zvýhodněný balíček, který je připraven vždy s ohledem na nejlepší počet zemí a počet nejdůležitějších inzertních serverů. Případně můžete balíček doplnit i mimořádnou akcí na inzerci v Čechách a na Slovensku. A pokud Vám nějaký stát chybí, vyberte si ještě v ceníku další země! Nevíte si rady? Kontaktujte nás.

POZOR:
Od 24.5.2018 změnil server Deine Tierwelt politiku a není možné zde vkládat inzerci zvířat, které nejsou narozené v Německu! Zatím z ceníku tento server nemažeme, vyčkáváme, zda se situace během pár měsíců nezmění. Pokud si zvolíte balíček PREMIUM, nahradíme přeplatek 125,- Kč jinými inzertními servery, co máme v nabídce. Náhradní země můžete vypsat do poznámky při objednání. Nebudou-li náhradní země uvedeny v poznámce, vložíme inzeráty v této hodnotě dle vlastního uvážení. Velmi nás tato situace mrzí, snad si to majitelé serveru rozmyslí. Děkujeme za pochopení!