1. Jak si mám vybrat země z Vaší nabídky?
  Chce to si sednout a promyslet, zda jsem schopna zboží / službu poskytnout i třeba několik set kilometrů daleko. Víkendovou nemovitost si pořídí člověk u hranic s ČR. Ale investici firma / podnikatel z kteréhokoliv místa na světe. Produkt pošlete po celém světě, stejně tak i chovatel má možnosti poslat letecky své odchovy do celého světa. Neomezujte se pouze na slovenské sousedy. Velká kupní síla je už i Maďarsko, ale třeba i severské státy…
 2. Co se bude dít po odeslání objednávky?
  Objednávku zkontroluji, zda jsou texty v pořádku a zda jste vyplnil/a všechny potřebné informace. Pokud najdu jakékoliv nesrovnalosti, písemně na ně upozorním (emailem). Jakmile od vás dorazí platba, zadám kolegům překlady. Inzerce je zpravidla hotova max. do 5ti pracovních dnů. V průměru cca 2-3 dny od obdržení platby.
 3. Jakou mám záruku, že inzeráty vyjdou?
  V době vkládání inzerce vám začnou chodit potvrzující emaily z webů, kam byly inzeráty vloženy. Emaily jsou důležité pro následnou editace. Některé je potřeba potvrdit, případně potvrdit registrace. Po dokončení vkládání dostanete přehledné instrukce „co dál“ a samozřejmě obdržíte i seznam, kde jsou přímé odkazy na vložené inzeráty, pro Vaši kontrolu. Samozřejmostí je následná pomoc s čímkoliv, co budete potřebovat.
 4. Jak dlouho se inzeráty zobrazují na webu? 
  Většinou cca 2-3 měsíce, někde i půl roku a někde měsíc. Prodali jste, co jste chtěli? Můžete si inzeráty jednoduše smazat viz bod 3, potvrzující emaily máte. Službu mazání inzerce nenabízím, neboť z hlediska času je poměrně drahá, ale pokud byste přeci jen tuto službu potřebovali, lze se na nás samozřejmě obrátit.
  Co se týče CHS, máte-li koťata/štěňata/odchovy pravidelně, můžete zájemcům nabídnout počkat na další vrh a inzeráty nemazat. Osobně doporučuji inzerci opravdu nemazat, pokud míváte odchovy pravidelně.
 5. Na jakých serverech inzerujete?
  Inzerujeme na serverech, kde inzeráty od inzerentů z ciziny nemažou. Hodně se ptáte, zda inzerujeme jen na hojně navštěvovaných serverech, kterých je stejně jako u nás, i v cizině bohužel málo. Ale inzerce i na méně navštěvovaném serveru má smysl, protože pokud někdo vyhledává přes vyhledávače (např. Google.de, Google.pl) Vaše plemeno, produkt apod. zobrazí se mu i Váš inzerát! Pokud název Vašeho plemene není mezinárodní, vždy se pokusím, pokud to lze NADPIS upravit tak, aby byl v dané řeči dohledatelný přes vyhledávače v té zemi!!! Tato služba je ZCELA ZDARMAMou prioritou je, abyste prodali, co potřebujete, dle Vašich představ :-).
 6. Jsem ze Slovenska, mohu u Vás inzerovat?
  Samozřejmě! Máme účet u Fio banky, který je automaticky vedený i v EUR, takže lze platbu zaslat na slovenské číslo účtu, případně přes IBAN. Klientů ze Slovenska máme již hodně, neváhejte tedy :-).
 7. Nepřeji si uvádět v inzerci své telefonní číslo, je to možné?
  Ano, stačí nám napsat do poznámky při objednání, že si nepřejete u inzerce uvést tel. číslo a uvedu jej jen tam, kde to je povinné.
 8. Jak je to s odkazem na www stránky?
  Odkaz na www je stále ještě v dnešní době na některých portálech placený, ale je jich již opravdu minimum, takže klidně do textu inzerce odkaz na www dejte, já si poradím.
 9. Server DHD24.com / Deine-Tierwelt.de, jak to s ním je?
  Je to jeden z největších DE serverů, na který chodí polovina Evropy :-). Určitě doporučuji na tomto serveru jednak inzerovat a jednak i inzerát topovat. Potřebujete li se poradit, napište nám poznámku do objednávky.
  Chovatelská inzerce – pokud si objednáte inzerci na DT, v ceně je vložení zdarma + TOP na 7 dní! Ušetříte cca 50,- Kč.
  Ostatní inzerce: Dhd24.com – zde doporučuji objednat TOP za 5 Euro, dostanete top v hodnotě 9,99 EUR!
 10. Jsou jiné ceny inzerce pro služby a jiné pro zboží?
  U nás ne! U nás platíte prostě za inzerci, kterou Vám vždy šijeme na míru. Pokud poptáváte individuální službu na zahraničních portálech (například vložení životopisů do ciziny, poptávku zboží nebo služeb), kontaktujte nás a cenovou nabídku vytvoříme na míru.
 11. Jak je to s překlady?
  Je nutné si ke každé objednávce objednat i překlad inzerátu. Logicky v Německu nebo v Maďarsku Vám nemohu inzerát vydat česky, apod.
  Obecně asi takto:
  Německo, Rakousko, Švýcarsko a Holandsko – je nutné objednat německý překlad
  Polsko – ideálně polský, případně lze i anglicky
  Maďarsko, Rumunsko – ideálně maďarský, lze i anglicky
  Ostatní země – anglický.
  Překlady si můžete dodat i sami, pak samozřejmě není nutné je objednávat.