Narodili se Vám koťátka, štěňátka, ale nemáte čas zadat na internetu inzeráty do zvířecích kategorií u nás, na Slovensku, ale hlavně v cizině? Zadáme inzerci u nás i v cizině dle Vašeho požadavku, počet serverů i země si zvolíte sami nebo můžete využít našich jedinečných a výhodných balíčků, které jsou pro Vás připraveny tak, abyste si buď inzerci vyzkoušeli v okolních státech (Balíček 1), abyste zahrnuli pouze německy mluvící země (Balíček 2) nebo abyste pokryli nejdůležitější země v Evropě i u nás včetně TOP serveru v Německu zdarma (Balíček 3).

Každý chovatel si jistě uvědomí, kolik času musí strávit péčí o štěňata nebo koťata, fotit je a navíc ještě dávat inzeráty na web… To je spousta práce. Proto jsme tu my, abychom Vám toto ulehčili a vy se můžete věnovat v klidu Vašim odchovům 🙂 a Vaše TOP odchovy sledovat, jak vyrůstají po světě a jméno Vaší chovatelské stanice se díky Vaší tvrdé práci dostává do podvědomí.

Na základě Vaší objednávky vystavíme proformafakturu a po uhrazení inzeráty zadáme. Inzerce je zpravidla hotova během cca 2-3 pracovních dnů od uhrazení. Je nutné vyplnit objednávku v našem objednávkovém formuláři, každá objednávka má svoje ID, které je použito jednak jako VS a jednak rozpoznání Vaší objednávky.

Po dokončení zašleme seznam s přímým odkazem na jednotlivé inzeráty pro Vaši kontrolu. Pak už stačí, když si je budete obnovovat nebo můžete naše služby využít znova. Ceny individuální inzerce — a balíčků viz ceník. Inzeráty můžete sami i TOPOVAT, stejně jako u nás v ČR. Nebo máte-li zájem o topy od nás, není problém. Požádejte a pošleme informace, kde jsou topy možné a kolik stojí. Do inzerce se opravdu vyplatí investovat, je to Vaše reklama!!!

Pokud si budete přát, nemusíte nic v cizím jazyce potvrzovat, o vše se postarám. Veškerá inzerce je zadána přes Vaši emailovou adresu a po dokončení inzerce mi stačí emaily přeposlat a jednoduše vše za Vás vyřídím. Pokud si nebudete vědět rady, vždy se na mě můžete obrátit.

Inzeráty se na internetu od zadání zobrazují nejčastěji okolo 2–3 měsíců, někde i déle, max. 1 rok. Prodali jste, co jste chtěli? Můžete si inzeráty jednoduše smazat nebo využít opět našich služeb mazání inzerce. Máte-li chovatelskou stanici a koťata/štěňata pravidelně, můžete zájemcům nabídnout počkat na další vrh a inzeráty nemazat. Osobně doporučuji inzerci opravdu nemazat, pokud míváte odchovy pravidelně.

Máte zájem o hodně inzertních serverů a chcete od nás cenovou nabídku? Nebo budete inzerovat pravidelně? Napište nám, jsem tu pro Vás a udělám Vám lepší cenu! Můžete využit i našich pravidelných akcí, které chodí emailem nebo akci Facebook, stanete-li se fanouškem mé stránky, budete nejen informáváni o nejnovějších zemích a akcích, ale ještě získáte slevu 10%.

Inzerujeme na serverech, kde inzeráty od inzerentů z ciziny nemažou. Hodně se ptáte, zda inzerujeme jen na hojně navštěvovaných serverech, kterých je stejně jako u nás, i v cizině bohužel málo. Ale inzerce i na méně navštěvovaném serveru má smysl, protože pokud někdo vyhledává přes vyhledávače (např. Google.de, Google.pl) Vaše plemeno, produkt apod. zobrazí se mu i Váš inzerát! Pokud název Vašeho plemene není mezinárodní, vždy NADPIS upravuji tak, aby byl v dané řeči dohledatelný přes vyhledávače v té zemi!!! Tato služba je ZCELA ZDARMA. Mou prioritou je, abyste své odchovy prodali dle Vašich představ :-).

Jeden z největších inzertních serverů v Německu Deine Tierwelt bohužel inzerci ze zahraničí zpoplatnil na 5 €, protože je nutné, aby všechny inzerce z ciziny byly označeny jako podnikatelský inzerát (pokud je označen jako soukromý, je sice zdarma, ale po kontrole jej smažou a zablokují Vám účet).

Vzhledem k tomu, že tento inzertní server je jeden z nejlepších, opravdu na něm inzerci doporučujeme a proto jsme se rozhodli jej z části hradit za Vás, pokud o inzerci na tomto serveru budete mít zájem. Cena je tedy jen částečná (kurz Eura kolísá) a v ceně je zahrnut i poplatek bance. Poplatek je 99,- Kč, který zaplatíme my v Eurech a máte možnost si zvolit, zda na tomto serveru inzerát chcete či nikoliv.

Inzertních serverů v Německu je dostatek, takže můžete inzerovat klasicky a inzerát na Deine Tierwelt můžete objednat i dodatečně. Na Deine Tierwelt není možné inzerovat tato plemena: Bullterrier, Pittbull-Terrier, American Staffordshire-Terrier a Staffordshire-Bullterrier, stejně tak křížence těchto ras. Jejich dovoz je do Německa ze zahraničí zakázán!

Jak mám inzerci objednat? Jednoduše přes náš objednávkový formulář, ale emailem nebo telefonicky na čísle 774 821 492 se můžete předem poradit, pokud si s něčím nejste jisti.

Není možné objednat za méně než 199 Kč.

Chcete-li vidět, jak inzerát vypadá na zahraničním portále, navštivte sekci reference.